Про нас

 ПП "УКРБІОТЕПЛО" - офіційний представник KOSTRZEWA® в Україні!
Історія
Виробничо-торгівельне підприємство KOSTRZEWA ® було засноване в 1978 році і є виробником опалювального обладнання для житлових і промислових об'єктів. Багаторічний досвід конструювання використано для проектування автоматичного котла для спалювання пелет (гранул з тирси) у 2001 році. Фірма, в той час, була єдиним польським підприємством, яке розпочало виробництво та продаж котлів на пелети. 
Від того моменту розпочався інтенсивний розвиток конструкційного відділу, відділу новітніх технологій та відділу маркетингу  KOSTRZEWA. Фірма розпочала інвестиції в спеціалізовані машини для виробництва, завдяки чому було впроваджено такі вироби як: Pellets Plus, Pellets Lambda Control, Pellets 100 та Pellets Fuzzy Logic. Діапазон потужності виготовлених пристроїв 15-150 кВт. Вони можуть використовуватись для обігріву як житлових будинків, так і промислових об’єктів. У 2007році фірма KOSTRZEWA, перша в Польщі, опрацювала та впровадила у продаж інноваційну технологію спалювання, використовуючи метод регуляції роботи котла fuzzy logic та лямбда зонд. Завдяки цьому пристрої стали більш ощадними та безпечними для навколишнього середовища. Якість та функціональність пристроїв оцінено на різних галузевих виставках в Польщі та за кордоном. Пристрої багаторазово отримувати головні нагороди. Протягом усього періоду діяльності фірма проводить дослідження та вдосконалює свої вироби заради відповідності вимогам наших клієнтів.
Проектний відділ KOSTRZEWA працює виключно на основі розробки програм 3D CAD технологій, управлінням дизайну продукту і системою управління документацією PDM. Технічна документація та інструкції, створені в 3DVIA COMPOSER, тому вони дуже чіткі і розбірливі. Все обладнання спроектоване в спеціальній програмі з вивчення потоків газів і рідин для гідродинамічного моделювання  FLOW SIMULATION. 
Бачення/огляд
Як провідна фірма на державному ринку, яка займається виготовленням котлів на твердому паливі, прагнемо, щоб назва нашої фірми впізнавалась нашими клієнтами, щоб наші вироби асоціювались з найвищою якістю. Маємо намір достукатись до кожного клієнта через компанії, які професійно представлятимуть наше підприємство.
Місія
Понад 30 років виготовляємо котли на твердому паливі. Завдяки близьким контактам клієнтів з нашою фірмою і на підставі їхнього досвіду в експлуатації наших виробів, намагаємось вдосконалити наші вироби, враховуючи вимоги наших клієнтів. Досить важливим позитивним елементом формування авторитету нашої фірми перед кінцевими покупцями є вибір найкращих представників на території країни, які продають наші вироби.
Надійність
Компанія KOSTRZEWA ® входить в число компаній з бездоганною репутацією в програмі «Надійна Компанія». Сертифікат надійності доступний он-лайн підтверджує надійність та прозорість кожної з компаній, що беруть участь в програмі.